zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Garantované doručení do dvou dnů
Levenhuk.czNovinky webu → Nové videorecenze mikroskopů Levenhuk

Nové videorecenze mikroskopů Levenhuk

28.06.2016

Vážení návštěvníci!

Dnes vás zveme k tomu, abyste se dozvěděli více informací o mikroskopech z oblíbené řady Levenhuk 600 i o nejpokročilejším modelu z řady stereomikroskopů Levenhuk ST.

Mikroskopy řady Levenhuk 600 jsou určeny pro pokročilejší mikroskopická pozorování a jsou ideální k provádění výzkumu ve zdravotnictví a biologii. Charakteristickým rysem těchto přístrojů je jejich optika vysoké kvality a vysoké zvětšení až 2000x. Řada Levenhuk 600 představuje dokonalou volbu při vybavování lékařské nebo vědecké laboratoře. Tato řada obsahuje tři modely pokrývající všechny možné potřeby. Levenhuk 625 je binokulární mikroskop, Levenhuk 670T má trinokulární hlavici a lze k němu připojit digitální fotoaparát s kamerou a Levenhuk D670T se dodává s digitálním fotoaparátem s kamerou a softwarem přímo v sadě. Prohlédněte si videa na níže uvedeném odkazu a podívejte se na tyto laboratorní mikroskopy. Dozvíte se více informací o jejich parametrech, obsahu sady a možnostech.

Biologický mikroskop Levenhuk 625 - https://www.youtube.com/watch?v=kvl4unmG4_k
Biologický trinokulární mikroskop Levenhuk 670T - https://www.youtube.com/watch?v=t5Ys5ngDaZ0
Digitální trinokulární mikroskop Levenhuk D670T 5.1M - https://www.youtube.com/watch?v=uiW2SXJEIzY

Mikroskop Levenhuk 5ST je nejvýkonnější model řady Levenhuk ST. Modely řady Levenhuk ST jsou stereomikroskopy ideální pro specialisty a vyznavače koníčků. Tento model je vybaven dvojitý osvětlením a disponuje dlouhou pracovní vzdáleností, což z něj činí univerzální přístroj, který lze používat v laboratořích, pro průmyslové potřeby i v domácnosti. Prohlédněte si videorecenzi, kde tyto mikroskopy uvidíte v akci.

Mikroskop Levenhuk 5ST - https://www.youtube.com/watch?v=t15zgq_o3TIPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.