zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové videorecenze na našich stránkách

Nové videorecenze na našich stránkách

20.06.2016

Vážení návštěvníci!

Připravili jsme pro vás řadu zajímavých a informativních videorecenzí. Předmětem našeho zájmu jsou tentokrát triedry Levenhuk Karma a monokulární dalekohledy Levenhuk Wise PLUS.

Levenhuk Karma – kvalitní binokulár pro osoby, které dávají přednost aktivnímu životnímu stylu. Je lehký a kompaktní – ideální volba pro cestování a pěší turistiku. Tyto triedry jsou vybaveny kvalitní optikou ze skla BaK4 s několikanásobnou antireflexní vrstvou a spolehlivým pogumovaným pláštěm pro použití za každého počasí. Připravili jsme pět videorecenzí (po jedné na každý model Levenhuk Karma), které jsou již nyní k dispozici na našem kanálu YouTube i na stránkách s popisy výrobků.

Monokulární dalekohledy jsou vlastně poloviční binokuláry, proto jsou ještě kompaktnější a lehčí a jsou tedy ideální k aktivním venkovním aktivitám. Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise PLUS lze využít při pozorování ptáků, na cestách a ke sledování sportovních událostí. Podrobné recenze monokulárních dalekohledů Levenhuk Wise PLUS rovněž naleznete na našem kanálu YouTube a webových stránkách.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.