zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Recenze mikroskopu Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lime pro zákazníky portálu Amazon

Recenze mikroskopu Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lime pro zákazníky portálu Amazon

08.06.2016

Vážení návštěvníci!

Dnes vás chceme informovat o této čerstvě publikované recenzi mikroskopu Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lime – báječného začátečnického mikroskopu pro děti a jejich rodiče!

Tuto recenzi nedávno publikoval zákazník portálu Amazon, který se chce podělit o své dojmy a zjištění týkající se tohoto vynikajícího mikroskopu určeného pro první kroky v mikrosvětě. Tato recenze (jejíž součástí je i video) obsahuje krátký popis všech hlavních charakteristik tohoto přístroje – dozvíte se informace o konstrukci mikroskopu a jeho osvětlení a uvidíte vše, co je obsahem experimentální sady Levenhuk K50, která se dodává spolu s mikroskopem. Recenzent velice kladně hodnotí pevnou kovovou konstrukci těla a duální LED osvětlení, dále sadu příslušenství, která obsahuje vše potřebné k pozorování mikroskopem v klidu domova.

Více se o tomto vynikajícím mikroskopu pro celou rodinu dozvíte na této stránce na portálu Amazon.com.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.