zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Video prezentace mikroskopu Levenhuk LabZZ M101

Video prezentace mikroskopu Levenhuk LabZZ M101

30.05.2016

Po video prezentaci sady mikroskopu a teleskopu LabZZ MT2 jsme si pospíšili s představením hlavních hvězd naší řady Levenhuk LabZZ – mikroskopů Levenhuk LabZZ M101! Tyto úžasné mikroskopy zvedají koncept dětského mikroskopu na zcela novou úroveň – nikdy dříve v sobě mikroskopy pro děti nespojovaly tak mimořádný a fascinující design s natolik kvalitní optikou. Tyto mikroskopy jsou k dispozici v různých barvách – zhlédněte video, které vám představí dostupné barvy, a vyberte si svou vlastní!

Z těchto videí se můžete zároveň dozvědět informace o základních vlastnostech našich zbrusu nových mikroskopů a obsahu balení. Pokud vás mikroskopy LabZZ zaujaly, určitě si přečtěte plný popis výrobku, který je uveden zde.



Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.