zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Video prezentace sady Levenhuk LabZZ MT2

Video prezentace sady Levenhuk LabZZ MT2

25.05.2016

Vážení návštěvníci!

Víme, že jste všichni nadšení z naší zcela nové rodiny modelů LabZZ, kterou jsme nedávno představili. Tato rodina obsahuje nejen mimořádně atraktivní mikroskopy pro děti, ale i ucelenou vědeckou sadu skládající se z teleskopu, mikroskopu a některých doplňků pro práci s nimi. Zaujalo vás to? Abychom vás s naší zbrusu novou sadou mikroskopu a teleskopu seznámili, připravili jsme speciální video prezentaci, která vám s touto soupravou seznámí za dobu kratší než jedna minuta.

Prezentaci si prohlédněte zde a zjistěte, z čeho přesně se sada skládá, jaké jsou technické parametry dodávaných přístrojů a jak vlastně vypadají! A samozřejmě se nezapomeňte podívat na stránku s popisem výrobku, kde naleznete podrobnější informace o sadě mikroskopu a teleskopu Levenhuk LabZZ MT2.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.