zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Recenze mikroskopu Levenhuk Rainbow 50L serverem armchairarcade.com

Recenze mikroskopu Levenhuk Rainbow 50L serverem armchairarcade.com

31.05.2016

Vážení návštěvníci!

Není to tak dávno, kdy jsme představovali novou řadu mikroskopů pod názvem Levenhuk Rainbow, která se skládá ze čtyř modelů určených pro různé věkové skupiny a účely. Tyto mikroskopy jsou vybaveny kvalitní optikou, mají originální barevné tělo a dodávají se včetně bohaté pokusné sady.

Jeden z těchto báječných mikroskopů podrobil server armchairarcade.com nedávno recenzi. Tento web se zabývá počítači, videohrami a technologiemi a svým čtenářům nabízí expertní recenze různých výrobků a kvalitního zábavního obsahu. Jsme velice vděční recenzentovi Billovi Loguicidemu za to, že nám povolil jeho recenzi a fotografie přeložit a publikovat na našich stránkách. Bill se s vámi podělí o své úvahy a dojmy po rozbalení a prvním použití tohoto přístroje. Podle jeho názoru se jedná o promyšlený, dobře provedený a rodinně orientovaný přístroj. Velký dojem na autora udělala přiložená experimentální sada Levenhuk K50 (obsahuje vše potřebné k nezávislému domácímu výzkumu pomocí mikroskopu), dále slušné zvětšení 800x a kombinované osvětlení umožňující pozorování neprůhledných i průhledných mikroskopických preparátů.

Původní recenzi v angličtině si můžete přečíst a fotografie mikroskopu Levenhuk Rainbow 50L naleznete zde na Armchairarcade.com.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.