zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk představuje LabZZ MT2 – nejlepší vědeckou soupravu pro děti

Levenhuk představuje LabZZ MT2 – nejlepší vědeckou soupravu pro děti

25.05.2016

Vážení rodiče!

Chcete-li svým dětem nabídnout skvělou příležitost k vzdělávání, probudit v nich zájem o přírodní vědy, jako je biologie, chemie nebo astronomie, a rozšířit jejich obzory – pak se vám jistě bude líbit naše nová sada určená zejména pro mladé badatele.

Sada Levenhuk LabZZ MT2 obsahuje biologický mikroskop s bohatou pokusnou sadou a čočkový dalekohled. Pomocí této báječné sady budou vaše děti schopny prozkoumat nepatrný mikrosvět i rozlehlý vesmír a naučí se řadu zajímavých poznatků. Oba přístroje jsou bezpečné a snadno se používají. K balení je přiložena podrobná, uživatelsky přívětivá příručka pro uživatele. Tato sada je ideální pro děti ve věku od 6 let i teenagery.

Sada Levenhuk LabZZ MT2 vašim dětem pomůže lépe pochopit školní látku, umožní jim provádět doma vzrušující pokusy a pozorovat Měsíc nebo planety sluneční soustavy. Učení s Levenhukem je zábava! Více informací o tomto zcela novém výrobku naleznete na stránce s jeho popisem.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.