zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Další úžasné mikroskopy značky Levenhuk

Další úžasné mikroskopy značky Levenhuk

25.05.2016

Vážení zákazníci!

Dnes pro vás máme něco mimořádného! Naše nové mikroskopy Levenhuk LabZZ M101 jsou zcela unikátní. Jen se na ně podívejte – tak atraktivní mikroskopy jste ještě neviděli!

Mikroskopy Levenhuk LabZZ M101 jsou určeny zejména pro nejmladší badatele. Tyto mikroskopy jsou nejen atraktivní, ale i bezpečné, lehké, odolné a snadno se používají. Technické parametry mikroskopu jsou poměrně působivé – díky zvětšení až 640x umožňuje pozorování obrovského počtu zajímavých preparátů. Součástí dodávky je i experimentální sada Levenhuk K50, která mladým badatelům nabídne preparáty vhodné k pozorování ihned po vybalení z krabice. Zároveň jim tato sada pomůže naučit se připravovat nové preparáty. Mikroskopy jsou napájeny z baterií a téměř nic neváží, díky čemuž můžete pozorovat téměř všude.

Mikroskopy jsou k dispozici v několika barevných variantách. Jeden z těchto modelů se jistě stane oblíbenou hračkou pro každé zvídavé dítě. Levenhuk LabZZ M101 se dodává v zářivém stylovém balení, které z něj dělá ideální dárek.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.