zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nejlepší dárky pro celou rodinu od značky Levenhuk

Nejlepší dárky pro celou rodinu od značky Levenhuk

20.05.2016

Vážení zákazníci!

Sváteční dny nás často zastihnou nepřipravené. Abychom vám pomohli vyhnout se veškerému shonu, kupování dárků na poslední chvíli a dalšímu stresu před nadcházející významnou událostí, připravili jsme speciální dárkové sady vhodné pro vaši rodinu a přátele. Vyberte si z široké nabídky našich úžasných dárků pro každou příležitost, aniž byste museli stát v dlouhých frontách v různých obchodech. Jedná se o jedinečnou příležitost koupit si vynikající a originální dárky pro každého – vše na jednom místě! Nákupem dárkových řešení Levenhuk pro sváteční chvíle můžete zároveň na výrobcích zařazených do těchto sad ušetřit až 20 %.

Máme skvělé dárkové tipy pro matky a dcery, pro malé badatele, prarodiče i pro celou rodinu.

Chcete-li najít kvalitní dárek pro svého syna nebo dceru, zvažte sadu Levenhuk nazvanou „Pro malého badatele“, která obsahuje kvalitní, snadno použitelné přístroje určené především pro děti: Teleskop Levenhuk Strike 50 NG a mikroskop Levenhuk Rainbow 2L Amethyst. Při nákupu této sady získáváte 15% slevu na jednotlivé výrobky, z nich se skládá.

Dárková sada Levenhuk „Pro celou rodinu“ obsahuje tři výrobky, které uspokojí požadavky všech rodinných příslušníků:

Teleskop Levenhuk Strike 80 NG – tento uživatelsky přívětivý teleskop je dokonalou volbou pro dítě i každého začátečníka.
Digitální mikroskop Levenhuk D2L 0,3M Moonstone – kvalitní výukový digitální mikroskop, který umožňuje pořizovat fotografie a videozáznamy pozorovaných preparátů.
Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman PRO 8x32 – funkční triedr pro aktivní turisty, lovce, rybáře a sportovní nadšence.

Tato báječná sada je v nabídce s 20% sváteční slevou.

Všechny sady Levenhuk nabízející řešení dárků ke svátečním okamžikům spolu s podrobnými informacemi o obsahu jednotlivých sad naleznete na této stránce. Bez ohledu na to, o jakou příležitost se jedná, rozmazlujte své milované nejlepšími dárky od společnosti Levenhuk!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.