zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nejnovější přírůstky v sortimentu slunečních filtrů Levenhuk

Nejnovější přírůstky v sortimentu slunečních filtrů Levenhuk

19.05.2016

Vážení návštěvníci!

S potěšením si vás dovolujeme informovat o tom, že jsme k řadě slunečních filtrů Levenhuk přidali dva zcela nové modely: sluneční filtr Levenhuk pro katadioprické teleskopy o průměru objektivu 105 mm a sluneční filtr Levenhuk pro zrcadlové teleskopy o průměru 130 mm. Pomocí těchto filtrů můžete bezpečně pozorovat Slunce a studovat jeho povrch při libovolném zvětšení.

Sluneční filtry Levenhuk se vyrábějí z fólie Baader Planetarium AstroSolar Visual. Tato fólie má odrazivost 99,999 %, redukuje intenzitu slunečního záření, díky čemuž umožňuje bezpečné pozorování sluneční aktivity. Sluneční filtry Levenhuk se dodávají v různých velikostech pro teleskopy o různé apertuře. V současnosti čítá produktová řada Levenhuk devět slunečních filtrů pokrývajících nejběžnější typy teleskopů.

Pozorování Slunce pomocí slunečních filtrů Levenhuk představuje jedinečnou příležitost ke studiu slunečního povrchu při detailním zvětšení 60x. Správné vykreslení barev a vysoká kvalita výsledného obrazu vám umožní spatřit granulaci, objevovat sluneční skvrny a fakulová pole.

Pokud se chystáte pozorovat sluneční povrch, je sluneční filtr Levenhuk naprostou nezbytností. Nezapomeňte na to, že Slunce nikdy nesmíte pozorovat, aniž byste použili odborně vyrobený sluneční filtr, který bude zcela překrývat čelní stranu přístroje. Nedodržením tohoto pokynu se vystavujete nebezpečí trvalého poškození zraku.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.