zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Lupy Levenhuk Zeno v našich nových videorecenzích

Lupy Levenhuk Zeno v našich nových videorecenzích

04.05.2016

Vážení návštěvníci!

Dnes bychom vás rádi informovali o našich nově natočených videorecenzích týkajících se jednotlivých lup, které tvoří řadu Levenhuk Zeno.

Lupa je velmi praktická pomůcka sloužící k usnadnění každodenní činností, jako je čtení knih, časopisů a novin tištěných drobným písmem. Zároveň ji lze využít při provozování zájmových činností, například vyšívání nebo zkoumání hmyzu. Naše nové videorecenze vám pomohou dozvědět se o lupách Levenhuk Zeno, jejich konstrukci, vlastnostech a možnostech více informací.

Řada Levenhuk Zeno se skládá z širokého sortimentu kvalitních lup pro všechny účely – obsahuje klasické ruční lupy, kapesní lupy, modely s osvětlovací soustavou, stojanové lupy apod. Za samostatnou zmínku jistě stojí Lupa Levenhuk Zeno 900 LED, 5x, 75 mm, v kovovém provedení: jedná se o naši zcela novou kompaktní lupu bez rukojeti s inteligentní osvětlovací soustavou na bázi technologie LED (osvětlení se po 10 minutách automaticky vypne). V našich nových videích můžete tyto a další lupy Levenhuk spatřit v akci.

Jednotlivé videorecenze naleznete na příslušných stránkách s popisem produktů Levenhuk Zeno a společně na jednom místě v části „Články“ našeho webu. Podívejte se na ně hned teď!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.