zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Polská pobočka společnosti Levenhuk se zúčastní oblíbeného veletrhu optiky poblíž Varšavy

Polská pobočka společnosti Levenhuk se zúčastní oblíbeného veletrhu optiky poblíž Varšavy

08.04.2016

Vážení návštěvníci!

S potěšením vám oznamujeme naši účast na oblíbeném veletrhu optiky v Polsku. Tato akce se bude konat ve dnech 16. – 17. dubna 2016 nedaleko od Varšavy (v hotelu Pałac Łochów, který se nachází 70 km od hlavního města).

Výběr optického zařízení může být obtížným úkolem, zejména pro začátečníka. Veletrh optiky se snaží tento proces usnadnit a udělat jej zcela jistě zajímavějším! Na veletrhu v hotelu Pałac Łochów uvidíte a budete si moci vyzkoušet triedry, monokulární dalekohledy a teleskopy nejoblíbenějších značek, včetně optického vybavení značky Levenhuk (většinou se bude jednat o naše žádané triedry a pozorovací dalekohledy – spektivy). Můžete si je prohlédnout přímo v akci: použít je k pozorování architektury nádherné hotelové budovy, okolní přírody a v pozdějších večerních hodinách i jasné venkovské noční oblohy. Součástí programu bude i zajímavá vzdělávací přednáška o triedrech a jejich použití, která vám pomůže zjistit své potřeby a rozptýlit případné pochybnosti o parametrech, podle nichž se máte rozhodovat. Druhý den akce budou moci účastníci navštívit prezentaci jedinečné sbírky triedrů, na níž se seznámí s vývojem binokulárních dalekohledů v průběhu dějin.

Celá akce bude probíhat ve velmi informativním a zábavném duchu. Těšíme se na vaši návštěvu!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.