zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Oficiální dealer značky Levenhuk v Malajsii

Oficiální dealer značky Levenhuk v Malajsii

09.03.2016

Vážení návštěvníci!

Optické přístroje značky Levenhuk jsou nyní k dispozici v Malajsii, a to prostřednictvím nového autorizovaného dealera – Optical Universe Scientific Instrument.

Tato společnost byla založena v roce 2010 jako malá maloobchodní prodejna. Od té doby se rozrostla ve velkého a důvěryhodného maloobchodníka, který nabízí široké spektrum optických výrobků: teleskopy, mikroskopy, triedry, spektivy, monokulární dalekohledy, dálkoměry apod. Optical Universe Scientific Instrument je dnes jednou z nejlepších a nejkonkurenceschopnějších firem s optickými přístroji v regionu. Prodejna garantuje nejvyšší kvalitu výrobků, přiměřené ceny a individuální služby poskytované ochotným personálem.

Kontaktní informace:
Optical Universe Scientific Instrument (Malaysia)
opticaluniversescientificinstrument.com
137, Jln Pahang, Setapak
53000 Kuala Lumpur, Malaysia
Tel.: +603-40317167

Levenhuk neustále hledá příležitosti k expanzi v regionu Asie: V listopadu 2015 jsme zřídili nové obchodní zastoupení v Indii. Tento měsíc nám nabídl příležitost uvést své zboží na malajský trh. Usilujeme o to, aby naše výrobky byly přístupnější velkému počtu zákazníků po celém světě.

Kompletní seznam našich obchodních zástupců a mezinárodních poboček naleznete na této stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.