zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Videorecenze zcela nových mikroskopů Levenhuk Rainbow 2L a 2L PLUS a nových digitálních modelů

Videorecenze zcela nových mikroskopů Levenhuk Rainbow 2L a 2L PLUS a nových digitálních modelů

29.02.2016

Vážení návštěvníci!

Jak jsme slíbili v upoutávce na nové videorecenze mikroskopů Levenhuk Rainbow 50L a 50L PLUS, můžeme vás dnes s potěšením informovat o nových videích představujících mikroskopy Levenhuk Rainbow 2L a 2L PLUS.

Barevné mikroskopy Levenhuk Rainbow 2L NG jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené a nám se je podařilo ještě vylepšit! Seznamte se prosím s novými mikroskopy Levenhuk Rainbow 2L a 2L PLUS – jak vidíte, máte nyní více možností, z nichž můžete vybírat! Podívejte se na naše videorecenze, abyste posoudili rozdíly mezi modely 2L a 2L PLUS a jak se nové mikroskopy liší od starých mikroskopů 2L NG:

Levenhuk Rainbow 2L - http://www.youtube.com/watch?v=YF0E_VOTZwI
Levenhuk Rainbow 2L PLUS - http://www.youtube.com/watch?v=pwoyrYqEd3E

Při sledování videí si povšimněte jejich barev – mikroskopy se dnes dodávají v ještě jasnějších barvách a stylovějších krabicích. Experimentální sada Levenhuk K50 se nyní také dodává se všemi mikroskopy, bez ohledu na to, kterou řadu jste si vybrali – Levenhuk Rainbow 2L nebo 2L PLUS.

To ale pro dnešek nejsou všechna videa. Jak asi víte, součástí nových řad mikroskopů jsou i digitální modely – Levenhuk Rainbow D2L Moonstone a Levenhuk Rainbow D50L PLUS Moonstone. Prohlédněte si naše videa, kde mikroskopy uvidíte v akci:

Levenhuk Rainbow D2L - http://www.youtube.com/watch?v=NUt2SLHS-og
Levenhuk Rainbow D50L PLUS - http://www.youtube.com/watch?v=FJK-WcG8qT8

Po zhlédnutí těchto videí se nejen dozvíte, jak tyto mikroskopy vypadají a jak s nimi zacházet, ale i jaký typ obrázků můžete očekávat na obrazovce svého počítače nebo notebooku. Oba modely se však dodávají s experimentální sadou Levenhuk K50, takže pozorovat můžete začít ihned!

Doufáme, že si naše nové mikroskopy Rainbow zamilujete. Vychutnejte si mikrosvět v zářivých barvách s výrobky Levenhuk!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.