zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Videorecenze zcela nových mikroskopů Levenhuk Rainbow 50L a 50L PLUS

Videorecenze zcela nových mikroskopů Levenhuk Rainbow 50L a 50L PLUS

24.02.2016

Vážení návštěvníci!

Po oznámení zcela nové rodiny nepřehlédnutelných mikroskopů Levenhuk Rainbow pro amatérské badatele vám konečně můžeme tyto mikroskopy předvést v akci.

Z našich nových videorecenzí se dozvíte základní informace o mikroskopech Levenhuk Rainbow 50L a 50L PLUS. Oba mikroskopy jsou si dost podobné, proto jsou tato videa velmi užitečná k posouzení rozdílů mezi modely 50L a 50L PLUS. Ukazují mikroskopy ve všech pěti dostupných barvách, takže se můžete okamžitě rozhodnout, která barva se vám nejvíce líbí.

Ale nápadné barvy nejsou jedinou výhodou těchto skvělých mikroskopů, dozvíte se i o jejich působivých technických parametrech a uvidíte v akci vylepšenou ergonomiku a dvojité osvětlení. Recenze dále předvádí obsah sady, praktický kufřík dodávaný s každým mikroskopem a atraktivní balení, které uzavírá dlouhý seznam důvodů, proč si zamilovat nový Levenhuk Rainbow. Podívejte se na tato videa:

Levenhuk Rainbow 50L - http://www.youtube.com/watch?v=itg6rEwIWOQ
Levenhuk Rainbow 50L PLUS - http://www.youtube.com/watch?v=SHjgnwLuv68

A nezapomeňte ani na nové mikroskopy Levenhuk Rainbow 2L a 2L PLUS. V dalších videích budou předvedeny a recenzovány tyto báječné přístroje, které jsou ideálně vhodné pro děti. Přihlaste se k odběru novinek a nenechejte si uniknout nové recenze výrobků značky Levenhuk!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.