zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Mikroskop Levenhuk ve slavném televizním pořadu

Mikroskop Levenhuk ve slavném televizním pořadu

26.02.2016

Vážení návštěvníci!

Rádi bychom se s vámi dnes podělili o zajímavou novinku! Ve třetí řadě slavného evropského televizního seriálu „Bez hranic“ (Crossing Lines) se objevil mikroskop Levenhuk D70L. V tomto kriminálním dramatu náš úžasný digitální mikroskop Levenhuk D70 L pomáhá speciálnímu týmu expertů stíhat zločince a vykonávat spravedlnost. Naši hvězdu stříbrného plátna můžete vidět v této ukázce se série.

Tento přístroj samozřejmě není vynikající jen při řešení zločinů, ale i k provádění běžnějších každodenních činností, jako je vzdělávání, práce a zábava. Levenhuk D70L je kvalitní digitální mikroskop s velkým barevným displejem a možností připojení k PC. Je dokonale vhodný pro školní a univerzitní výuku biologie a lze jej použít k mikrofotografii. Tento model je vybaven dvěma integrovanými světelnými zdroji, a proto umožňuje pozorování průhledných i neprůhledných preparátů. Nabízí ostrý a jasný obraz v celém zorném poli. Jak vidíte, je tento mikroskop stejně skvělý pro osobní i pracovní použití.

Pokud Levenhuk D70L již vlastníte, je jistě příjemné vědět, že váš mikroskop je velká televizní hvězda! Pokud ne, rychle si o tomto přístroji zjistěte více informací na stránce s jeho popisem. Vyzkoušejte si s Levenhukem, jak se cítí profesionální vyšetřovatel!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.