zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Premiéra lupy Levenhuk Zeno 900

Premiéra lupy Levenhuk Zeno 900

12.02.2016

Vážení návštěvníci!

S nadšením představujeme náš poslední přírůstek v řadě kompaktních a praktických lup Levenhuk Zeno – lupu Levenhuk Zeno 900 LED.

Tato nová lupa v mnoha ohledech jedinečná. Předně se musíme zmínit o jejím mimořádném futuristickém designu – konstrukce lupy je bez rukojeti a jediným pouzdrem je pevný kovový rám čočky. V rámu jsou zabudované tři světelné zdroje na bázi technologie LED a osvětlení se zapíná a vypíná stisknutím rámu! Chytré osvětlení se dokáže vypnout i samo. Lupa je vybavena kvalitní skleněnou optikou, čočkou velkého průměru a disponuje zvětšením 5x. Lupa Levenhuk Zeno 900 se velmi snadno používá – nemusíte ji držet; prostě ji položte na pozorovanou stránku nebo objekt! Díky tomu je lupa Levenhuk Zeno 900 nepostradatelnou pomůckou pro práci s texty, obrázky, mapami apod. Dodává se s ochranným pouzdrem, čisticí utěrkou a sadou baterií.

Zeno 900 dále rozšiřuje široký výběr lup Levenhuk, takže si můžete vybrat ideální lupu pro jakýkoli myslitelný účel. Pracujte pohodlněji a užívejte si své oblíbené koníčky pomocí praktických a stylových lup Levenhuk!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.