zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Videorecenze monokulárního dalekohledu Levenhuk Wise PLUS

Videorecenze monokulárního dalekohledu Levenhuk Wise PLUS

25.01.2016

Vážení návštěvníci!

Dnes vám s potěšením představujeme naši nedávno publikovanou videorecenzi monokulárního dalekohledu Levenhuk Wise PLUS. Toto video vám poskytne kompletnější představu o výrobku: recenzent vám ukáže všechny tři modely Levenhuk Wise PLUS včetně příslušenství, které je k nim přiloženo. Dozvíte se o jejich základních vlastnostech, výhodách a nejlepším možném využití.

Pozorovací dalekohledy Levenhuk Wise PLUS představují dokonalou kombinaci kvalitní optiky, kompaktnosti a dlouhé životnosti. Jsou opatřeny spolehlivým vodotěsným pláštěm odolným vůči mlze – to znamená, že je můžete používat ve vysoké vlhkosti, stříkající vodě, mlze či dešti. Optika je vyrobena z kvalitního skla BaK-4 a vždy vykresluje ostrý, jasný a živý obraz v přirozených barvách. Užívejte si a obdivujte krásy světa kolem sebe s monokulárním dalekohledem Levenhuk Wise PLUS!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.