zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Další přírůstek do modelové rodiny binokulárních dalekohledů Levenhuk

Další přírůstek do modelové rodiny binokulárních dalekohledů Levenhuk

09.12.2015

Vážení návštěvníci!

S nadšením představujeme náš nový přírůstek v řadě triedrů Levenhuk Rainbow – binokulární dalekohled Levenhuk Rainbow 8x25 Black Tie.

Sedmibarevná řada triedrů Levenhuk Rainbow, která byla představena v dubnu letošního roku, se stala obrovským hitem. Tyto kompaktní, stylové, mimořádné a prostě neodolatelné binokulární dalekohledy jsou zároveň kvalitní přístroje určené k pohodlnému pozorování za každého počasí. V tom se skrývá tajemství jejich celosvětového úspěchu. A jakmile jste je spatřili, zdálo se, že překvapit vás něčím dalším bude téměř nemožný úkol. Ale máme ještě jedno eso v rukávu a tím je Levenhuk Rainbow 8x25 Black Tie! Triedry nikdy dříve nebyly tak atraktivní: hladké, matně černé, elegantní, noblesní. Levenhuk Rainbow 8x25 Black Tie je dokonalý binokulární dalekohled pro osoby s vybraným vkusem.

Teď když řada triedrů Levenhuk Rainbow zahrnuje osm skvělých modelů, je pro vás ještě snadnější vybrat si takový, který bude vyjadřovat vaši osobnost a jedinečný styl a zároveň umožňovat pozorování ve špičkové kvalitě. Neodkládejte možnost seznámit se s triedry Levenhuk Rainbow.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.