zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová videa Levenhuk A10

Nová videa Levenhuk A10

20.11.2015

Vážení návštěvníci!

Zřejmě jste již slyšeli o našem zbrusu novém příslušenství, díky němuž je zobrazování snadné jako nikdy dříve – redukci na chytré telefony Levenhuk A10. Tento výrobek byl představen teprve minulý týden, a přesto se již stal předmětem značného zájmu. A není divu – již nemusíte kupovat drahé fotoaparáty určené pro astrofotografii a mikrofotografii, prostě použijte svůj chytrý telefon! Toto úžasné příslušenství lze připojit nejen k teleskopům a mikroskopům, ale i k triedrům a pozorovacím dalekohledům (tzv. spektivům).

Abychom vám Levenhuk A10 předvedli v akci, nahráli jsme čtyři videa, která ukazují, jak se redukce používá a jaký typ obrázků můžete na svém chytrém telefonu očekávat. Na videích se samozřejmě předvádí montáž redukce k mikroskopu, spektivu a teleskopu. Jak uvidíte, A10 je skutečně neocenitelné a univerzální příslušenství. Ve videích se dále můžete podívat na některé oblíbené výrobky značky Levenhuk.

Nová videa si můžete prohlédnout na následujících odkazech a nezapomeňte se přihlásit k odběru dalších užitečných videorecenzí!

Levenhuk A10 na mikroskopu Levenhuk 2L NG - http://www.youtube.com/watch?v=0KIx-Jdu36M, http://www.youtube.com/watch?v=fPya72ej-dw
Levenhuk A10 na spektivu Levenhuk Blaze PLUS - http://www.youtube.com/watch?v=YtXjVuiLkUI
Levenhuk A10 na teleskopu Levenhuk Skyline 80 PRO - http://www.youtube.com/watch?v=uZsraJ1kOpUPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.