zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Vánoční promoakce značky Levenhuk

Vánoční promoakce značky Levenhuk

01.12.2015

Vážení návštěvníci!

Nejočekávanější část roku - Vánoce - je za dveřmi a to znamená, že je nejvyšší čas začít se ohlížet po vánočních dárcích.

V online prodejně Levenhuk můžete nalézt jedny z nejlepších přístrojů určených pro nadšence do astronomie, biologie, cestování a pozorování života ve městě i v přírodě. V širokém sortimentu kvalitních výrobků představených v našem katalogu naleznete i přístroje určené především pro začínající uživatele. Teleskopy a mikroskopy představují nevšední a originální dárky, kterými překvapíte a potěšíte zejména děti.

Nakupování vánočních dárků je příjemný zážitek, ale ještě příjemnější je, když i vy něco dostanete! Aby byla vaše výprava za vánočními dárky ještě zábavnější, zahájili jsme mimořádnou dárkovou promoakci. Počínaje 1. prosincem získáte náš nový, ale již velmi oblíbený triedr Levenhuk Atom 8x21 k vybraným teleskopům a digitálním mikroskopům Levenhuk zcela zdarma. Tato nabídka platí pro většinu teleskopů a některé nejprodávanější digitální mikroskopy – více informací naleznete zde. Výrobky v promoakci jsou v katalogu navíc označeny ikonou červeného dárkového balíčku.

Tato mimořádná akce končí 24. prosince, takže neztrácejte čas. Nakupujte skvělé vánoční dárky a získejte tento kvalitní a lehký triedr zcela zdarma.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: