zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová videa od Levenhuku na YouTube

Nová videa od Levenhuku na YouTube

16.11.2015

Vážení návštěvníci!

Dnes bychom vás rádi informovali o dvou video prezentacích, které byly nedávno publikovány na našem kanálu YouTube.

V těchto prezentacích se představuje náš nejprodávanější model teleskopu Levenhuk SkyMatic 105 GT MAK a neméně populární binokulární biologický mikroskop Levenhuk 850B. O těchto výrobcích vám prezentace poskytnou veškeré nezbytné informace doplněné spoustou kvalitních snímků.

Levenhuk SkyMatic 105 GT MAK GoTo je kvalitní teleskop optické konstrukce Maksutov-Cassegrain vybavený funkcí samonavádění GoTo. Teleskop nabízí automatické navádění na více než 42 900 nebeských objektů – tato funkce bude zajímavá především pro začínající a amatérské astronomy. Biologický binokulární mikroskop Levenhuk 850B je skutečně univerzální profesionální přístroj: můžete jej použít v domácím prostředí i pro většinu typů lékařského výzkumu v laboratoři. Pokud se o tyto výrobky zajímáte, zjistěte si o nich více informací zhlédnutím těchto užitečných video prezentací.

Další video recenze, prezentace i informativní a zajímavé texty naleznete v části našeho webu nazvané „Články“. Sledujte naše stránky!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.