zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové příslušenství Levenhuk na skladě

Nové příslušenství Levenhuk na skladě

13.11.2015

Vážení zákazníci!

S radostí oznamujeme nové cenné přírůstky do široké rodiny optického příslušenství Levenhuk.

Nejpůsobivější nové příslušenství představuje adaptér na chytré telefony Levenhuk A10. S tímto úžasným příslušenstvím se pořizování snímků stalo snadnějším než kdykoli dříve! Na svůj teleskop, mikroskop, triedr nebo pozorovací dalekohled můžete snadno instalovat libovolný model chytrého telefonu. Opravdu je to tak jednoduché – nepotřebujete žádné dodatečné vybavení – můžete pořizovat úžasné obrázky a sdílet je se svými přáteli! Tento adaptér přináší zcela novou úroveň zobrazování.

Ale nezapomeňme také na ne tak moderní, ale časem prověřené a absolutně základní příslušenství. Do této kategorie nepochybně patří kompas Levenhuk DC45, který by rozhodně neměl chybět ve výbavě žádného astronoma, cestovatele nebo prostě člověka dobrodružné povahy. Kompas Levenhuk DC45 je nyní na skladě a lze si jej objednat.

Při nákupu optických přístrojů nezapomínejte na příslušenství. Řádně zvolené příslušenství může výrazně zlepšit uživatelské zkušenosti a prodloužit životnost hlavního přístroje.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.