zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové video pro amatérské astronomy k dispozici na našich stránkách

Nové video pro amatérské astronomy k dispozici na našich stránkách

09.11.2015

Vážení zákazníci!

Amatérská astronomie je velmi zajímavý koníček, který je v současnosti velmi populární, ale zároveň má pověst náročné zábavy. A úplně první těžká zkouška, s níž se setká každý začínající astronom, než zahájí svá pozorování, je sestavení teleskopu. Tento úkol skutečně není triviální. Jen si to představte - dostanete krabici se samostatně zabalenými součástmi a musíte z nich sestavit celý teleskop. To může být pro začátečníka natolik odrazující, že by se mohl astronomie jednou provždy vzdát! Aby se to našim zákazníkům nikdy nestalo, připravili jsme pro ně toto užitečné video vysvětlující, jak sestavit teleskop na paralaktické montáži. Hvězdářské dalekohledy na paralaktické montáži jsme zvolili proto, že se jejich montáž považuje za obtížnější než v případě azimutální montáže.

Po zhlédnutí videa pochopíte, že sestavení teleskopu není tak těžké, jak se zdá. V naší videoinstruktáži jsme si vybrali amatérský teleskop Levenhuk Skyline 90x900 EQ a požádali jsme jednoho z našich odborníků, aby jej sestavil před kamerou. Zaznamenali jsme celý montážní proces – od zavřené krabice až po zcela sestavený teleskop připravený k pozorování! Náš specialista vás krok za krokem provede celým procesem. Tento videoprůvodce teleskopy Levenhuk pro začátečníky je opatřen podrobným komentářem ke všem úkonům a postupům tak, aby vám neunikla žádná maličkost. Montáž teleskopu podle návodu může být skutečně náročná, dokonce i když jsou v něm ilustrace. Ale jakmile na vlastní oči uvidíte, která součást nebo který šroub kam patří, už to pro vás příště nebude problém!

Video si prohlédněte zde a přihlaste se k odběru kanálu Levenhuk na YouTube. Další užitečná videa a recenze výrobků budou následovat!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.