zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Garantované doručení do dvou dnů
Levenhuk.czNovinky webu → Videorecenze spektivů Levenhuk Blaze a Blaze PLUS

Videorecenze spektivů Levenhuk Blaze a Blaze PLUS

30.10.2015

Vážení návštěvníci!

S radostí vám oznamujeme, že na našich stránkách je k dispozici několik videorecenzí spektivů Levenhuk Blaze a Blaze PLUS.

Levenhuk Blaze je modelová řada spolehlivých pozorovacích dalekohledů, která nedávno prošla inovací. Levenhuk Blaze PLUS je zcela nová modelová řada pokročilých spektivů profesionální úrovně. Po zhlédnutí těchto videí se dozvíte více informací o inovovaných modelech Blaze a zcela nových pozorovacích dalekohledech Blaze PLUS.

Na videích si můžete prohlédnout vzhled spektivů, seznámit se s jejich obsluhou (nastavení požadovaného zvětšení, zaostření obrazu, úprava polohy okuláru), obsahem sady u jednotlivých modelů a zjistit, jak můžete snadno pozorovat, aniž byste museli sundávat ochranný obal.

Nová videa naleznete na produktových stránkách spektivů Levenhuk a v části „Články“ našeho webu, případně po kliknutí na níže uvedené odkazy.

Spektiv Levenhuk Blaze 50
Spektiv Levenhuk Blaze 50 PLUS
Spektiv Levenhuk Blaze 60 PLUS
Spektiv Levenhuk Blaze 70 PLUS
Spektiv Levenhuk Blaze 100 PLUSPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.