zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová pobočka Levenhuk v Turecku

Nová pobočka Levenhuk v Turecku

02.11.2015

Vážení zákazníci!

Dovolujeme si vás informovat o dalším významném milníku v rámci mezinárodní expanze značky Levenhuk. Společnost Levenhuk s potěšením oznamuje otevření nové pobočky v tureckém hlavním městě Istanbul.

Tato událost je pro Levenhuk významným strategickým krokem, neboť symbolicky otvírá dveře k dosud nezmapovanému regionu Středního Východu. Vzhledem ke své geografické poloze na křižovatce mezi Evropou a Asií mělo Turecko pro mezinárodní marketing vždy velký význam. Kancelář v Turecku významně rozšiřuje působnost značky na světovém trhu a zpřístupňuje optické přístroje Levenhuk významnému počtu celosvětových zákazníků. Proto považujeme otevření této nové pobočky za zásadní krok směrem k naplňování strategie globální expanze. Na základě vysoké poptávky po kvalitních a dostupných optických přístrojích společnost Levenhuk neustále pracuje na rozvoji své distribuční sítě v nedostatečně zásobených oblastech. Kompletní seznam mezinárodních poboček a místních prodejců ve vaší zemi naleznete zde.

Nová pobočka se nachází v Istanbulu, nejlidnatějším tureckém městě, které je hospodářským, obchodním a kulturním srdcem země. V Turecku se nachází řada oblíbených míst k pozorování a příroda je zde kouzelná, proto si jsme jisti, že po teleskopech, triedrech, mikroskopech a dalším vybavení bude v zemi silná poptávka. Z naší strany můžeme našim tureckým zákazníkům garantovat nejpohodlnější možné online nákupy.

Kontaktní informace:

Levenhuk Turecko
www.feka.info
www.fekahobi.com
FEKA HOBİ VE OPTİK ÜRÜNLERİ İÇ & DIŞ TİC: LTD. ŞTİ.
Mercan Mah. Uzunçarşı Cad. Kilithan No: 57/15 Fatih-İSTANBUL
iletisim@feka.info
Tel.: +9 0 505 643 67 48Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.