zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Důležitá aktualizace software Levenhuk ToupView

Důležitá aktualizace software Levenhuk ToupView

15.10.2015

Vážení návštěvníci!

Dovolujeme si vás upozornit, že jsme připravili nové verze software Levenhuk ToupView pro Windows a aplikace Levenhuk Image Editor pro Mac a Linux.

Tato softwarová aktualizace reaguje na nedávné zavedení nových verzí operačních systémů pro osobní počítače. Aktualizovaný software Levenhuk ToupView a Levenhuk Image Editor (datum spuštění – 15.10. 2015) je určen pro poslední verze operačních systémů Windows 10 i Mac a Linux a měl by s nimi bez problémů spolupracovat.

Takže pokud jste šťastným majitelem digitálního fotoaparátu pro mikroskopy, digitálního fotoaparátu pro teleskopy nebo digitálního mikroskopu, nezapomeňte si stáhnout a instalovat nové ovladače a software, zejména pokud jste po aktualizaci svého operačního systému zaznamenali nějaké problémy.

Požadovaný software naleznete na kartě „Další materiály“ na stránkách s podrobnými informacemi o výrobku nebo si jej můžete stáhnout pomocí následujících odkazů.

Software Levenhuk ToupView. Datum spuštění: 15/10/2015 (rar)
Ovladače Levenhuk pro Windows. Datum spuštění: 15/10/2015 (rar)
Software Levenhuk pro Windows. Datum spuštění: 15/10/2015 (rar)
Software Levenhuk pro Mac a Linux. Datum spuštění: 15/10/2015 (rar)Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.