zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Na webových stránkách jsou k dispozici nové obrázky výrobků

Na webových stránkách jsou k dispozici nové obrázky výrobků

21.09.2015

Kvalitní obrázky výrobků mají pro zákazníky stejný význam jako podrobný popis, správné specifikace a srozumitelné uživatelské příručky. Při nakupování online nemají kupující možnost prohlédnout si vybrané výrobky na vlastní oči. Proto je velmi důležité nabídnout návštěvníkům kvalitní fotografie zobrazující všechny podrobnosti, které jim umožní vytvořit si o výrobku úplnou představu.

Na kvalitu snímků vkládaných na naše webové stránky pozorně dohlížíme, stejně jako pravidelně aktualizujeme galerie obrázků a fotoarchivy ve vysokém rozlišení. Dnes vás s radostí můžeme informovat o tom, že u většiny divadelních kukátek Levenhuk Broadway, některých triedrů z řad Levenhuk Karma, Levenhuk Karma PLUS a Levenhuk Atom jsou k dispozici nové snímky a archivy.

Věříme, že vám tyto aktualizované fotografie pomohou správně si vybrat!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.