zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk představuje svou novou evropskou pobočku

Levenhuk představuje svou novou evropskou pobočku

26.08.2015

Vážení návštěvníci!

S potěšením si vás dovolujeme informovat o tom, že Levenhuk otevírá novou pobočku v Lotyšsku. Tato pobočka je druhou nově otevřenou kanceláří společnosti Levenhuk v roce 2015.

Otevřením kanceláře v Lotyšsku pokračuje Levenhuk ve své strategii další expanze v Evropě. Včetně této nové pobočky již pokrýváme význačnou část kontinentu. V současnosti si můžete optické přístroje Levenhuk zakoupit v České republice, ve Velké Británii, v Německu, Polsku, v zemích Beneluxu, na Islandu a nyní i v Lotyšsku, Litvě a Estonsku. Plány společnosti do budoucna zahrnují otevření nových kanceláří a další expanzi sítě prodejců v Evropě i ve světě.

Spolu s novou pobočkou s radostí představujeme oficiální webové stránky pro Lotyšsko, Litvu a Estonsko. Nákup přístrojů značky Levenhuk se nyní stává pro zákazníky z Lotyšska a celého pobaltského regionu snadnější a pohodlnější.

Kontaktní informace:

Levenhuk Baltics
lv.levenhuk.com
lt.levenhuk.com
ee.levenhuk.com
SIA - "Levenhuk Baltic"
Krišjāņa Barona street 130/10,
Rīga, LV-1012
Latvia
Tel.: (+371) 220 60 139Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.