zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Na našich stránkách je k dispozici nový článek o teleskopech Levenhuk Strike NG

Na našich stránkách je k dispozici nový článek o teleskopech Levenhuk Strike NG

26.08.2015

Vážení návštěvníci!

Dovolujeme si vás informovat o tom, že jsme na našich stránkách publikovali nový článek o oblíbených teleskopech Levenhuk Strike NG.

Teleskopy Levenhuk Strike NG představují vynikající hvězdářské dalekohledy pro první pozorování, proto je po nich stále vysoká poptávka. Tato jedinečná řada amatérských teleskopů byla vytvořena speciálně pro začátečníky a děti. U každého modelu je v sadě přiloženo velmi široké příslušenství, což tuto řadu činí skutečně mimořádnou. Teleskopy Levenhuk Strike NG v sobě spojují snadné a pohodlné používání s vysokou kvalitou obrazu zajištěnou optikou ze skla s několikanásobnou antireflexní vrstvou – touto charakteristikou se odlišují od jiných podobných modelů pro děti a začátečníky.

V přehledu je uvedeno vše, co o těchto teleskopech potřebujete vědět. V článku naleznete podrobné specifikace tří modelů teleskopů, které tuto řadu tvoří, popis obsahu sady a zejména informace o tom, které nebeské objekty budete jednotlivými modely schopni pozorovat. Abychom čtenářům nabídli co nejúplnější představu o teleskopech Levenhuk Strike NG, jsou v článku uvedeny i výsledky jejich testů a příklady astrofotografií pořízených pomocí těchto úžasných přístrojů. Celkově vzato jsou teleskopy Levenhuk Strike NG nejlepší volbou pro vaše první kroky ve světě astronomie.

Další zajímavé materiály včetně videorecenzí výrobků značky Levenhuk naleznete zde. Připomínáme, že recenze a články jsou k dispozici ve více jazycích.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.