zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk dále rozpíná svá křídla v zámoří

Levenhuk dále rozpíná svá křídla v zámoří

13.08.2015

Vážení návštěvníci!

V srpnu 2015 zaznamenala značka Levenhuk jednu velmi významnou událost. Společnost Levenhuk Inc., jeden z předních světových výrobců optických přístrojů, otevřela svou pobočku na Islandu.

Levenhuk se již může pochlubit širokou pobočkovou sítí v těchto zemích celého světa: USA, Kanada, Velká Británie, Německo, Polsko, Nizozemí, Belgie, Lucembursko, Rusko, Bělorusko a Ukrajina. Pobočka na Islandu je přirozeným pokračováním strategie dobývání nových trhů v Evropě.

Naše nová kancelář se nachází v hlavním městě Islandu Reykjavíku. Ode dneška budou moci zákazníci z Islandu nakupovat optické přístroje Levenhuk přes naše oficiální webové stránky na adrese is.levenhuk.com. Získejte výrobky, po nichž toužíte, snadno a rychle díky naší islandské pobočce!

Kontaktní informace:
Levenhuk Iceland
is.levenhuk.com
Lágmúli 8, 108 Reykjavík
Telefon: 530-2800Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.