zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Podrobná tabulka kompatibility mikroskopů Levenhuk a digitálních fotoaparátů pro mikroskopy

Podrobná tabulka kompatibility mikroskopů Levenhuk a digitálních fotoaparátů pro mikroskopy

10.08.2015

Vážení návštěvníci!

Pokud vlastníte mikroskop, máme pro vás velmi užitečný nový článek. Obsahuje tabulku kompatibility mikroskopů Levenhuk s digitálními fotoaparáty Levenhuk C NG. Přemýšlíte-li o zakoupení fotoaparátu k mikroskopu, ale nejste si jisti kompatibilitou nebo způsobem jeho připojení k vašemu mikroskopu, pak si rozhodně musíte přečíst tento nově publikovaný materiál, který je určen právě pro vás.

Digitální fotoaparáty Levenhuk C NG byly vytvořeny pro práci s mikroskopy a dodávají se společně se speciálním softwarem pro zpracování obrazu, který je součástí sady. Tato řada zahrnuje fotoaparáty s rozlišením od 0,3 do 14 megapixelů. Fotoaparáty Levenhuk C NG jsou kompatibilní se systémy Windows, Mac OS a Linux.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.