zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové triedry, monokulární dalekohledy a pozorovací dalekohledy v nabídce

Nové triedry, monokulární dalekohledy a pozorovací dalekohledy v nabídce

25.06.2015

Vážení zákazníci!

Dnes vám s potěšením představujeme několik zcela nových produktových linií: Triedry Karma a Sherman, monokulární dalekohledy Wise PLUS a pozorovací dalekohledy Blaze PLUS.

Levenhuk Karma jsou kompaktní triedry se střechovými hranoly, které jsou vybaveny optikou s několikanásobnou antireflexní vrstvou na některých plochách nebo na všech optických plochách. Levenhuk Sherman jsou klasické triedry s Porro hranoly, vybavené optikou s několikanásobnou antireflexní vrstvou na některých plochách nebo na všech optických plochách. Obě produktové rodiny zahrnují tři řady, které se liší konstrukčními prvky a specifikacemi. Takže vlastně nyní máme šest nových řad binokulárních dalekohledů: Karma, Karma PLUS, Karma PRO, Sherman, Sherman PLUS a Sherman PRO. Samozřejmě, Karma a Sherman jsou triedry základní úrovně, zatímco modely PLUS a PRO jsou pokročilejší. Díky těmto hodnotným přírůstkům se sortiment binokulárních dalekohledů Levenhuk dále rozšířil a nabízí vám velmi bohatý výběr kvalitních triedrů, z nichž si můžete vybírat.

Aby byl pro vás výběr ještě snazší, pojďme zjistit, jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými řadami v rámci produktových rodin.

V rodině Karma se triedry Karma PLUS odlišují vodotěsným pláštěm a zdokonalenou optikou: okuláry v této řadě se skládají ze tří optických prvků. Modely řady Karma PRO jsou vybaveny ještě lepší optikou – mimořádnou kvalitu obrazu zajišťují okuláry skládající se ze čtyř optických členů a několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách. Všechny modely Karma jsou kompaktní, lehké, stylové a snadno a pohodlně se používají.

Veškeré modely produktové linie triedrů Sherman jsou vodotěsné. Modely série Sherman PLUS se od základních triedrů Sherman odlišují okuláry skládajícími se ze čtyř optických prvků. Triedry Sherman PRO vás zavedou ještě dále: jsou vybaveny okuláry skládajícími se z pěti optických prvků a optikou s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech optických plochách. Všechny binokulární dalekohledy Sherman jsou odolné a spolehlivé přístroje pro aktivní a odvážné osoby.

A samozřejmě byste při výběru nového triedru měli brát ohled i na jeho vzhled. Při listování naším katalogem vidíte, že představované modely vypadají jinak. Nové triedry Karma a Sherman mají prostě něco zvláštního pro každého! Teď když jsou modely Sherman a Karma k dispozici v prodeji, můžete si je vyzkoušet sami!

Postupme dále k ještě kompaktnějším a přenosnějším pozorovacím nástrojům – monokulárním dalekohledům. Monokulární dalekohled Levenhuk Wise PLUS je logickým pokračováním oblíbené řady Levenhuk Wise. Dalekohledy v řadě Wise PLUS jsou nyní ještě lepší: plášť je zcela vodotěsný, odolný proti otřesům a všechny optické plochy jsou pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou. Nové monokulární dalekohledy disponují vším, co máme na modelech Wise rádi, a navíc nabízejí vyšší spolehlivost a pohodlí při používání.

Dáváte-li při svých pozemních pozorováních přednost výkonnějším přístrojům, máme pro vás také skvělou novinku! Populární řada spolehlivých vodotěsných pozorovacích dalekohledů Levenhuk Blaze se rozrostla o tři nové modely. Pokud chcete něco zcela nového, měli byste se určitě seznámit s novými pokročilými spektivy Levenhuk Blaze PLUS. Tyto pozorovací dalekohledy se dodávají s vyměnitelnými kovovými okuláry a jejich tělo je odolné vůči otřesům.

Jak vidíte, k dispozici je celá řada nových výrobků, které můžete prozkoumat a vybrat si z nich. Doufáme, že se vám tyto zcela nové produktové řady značky Levenhuk budou líbit.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.