zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Zbrusu nové výrobky k dispozici na webových stránkách

Zbrusu nové výrobky k dispozici na webových stránkách

30.04.2015

Vážení zákazníci!

Rádi bychom se s vámi podělili o báječné novinky! Naše nedávno představená řada triedrů Levenhuk Atom byla doplněna o šest zcela nových modelů. Kompletní sortiment těchto kvalitních a všestranných triedrů určených k pozorování v městském prostředí i v přírodě je nyní k dispozici zákazníkům v České republice.

Zde je seznam nových modelů řady Levenhuk Atom:

Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 7x35
Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 8x40
Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 7x50
Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 10x50
Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 20x50
Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 10-30x50

Dále jsme přidali dva nové výrobky k naší oblíbené řadě mikroskopů Levenhuk DTX: Digitální mikroskopy Levenhuk DTX 30 a Levenhuk DTX 720 WiFi! Pojďme se několika slovy zmínit o těchto novinkách:

Digitální mikroskop Levenhuk DTX 30 je všestranný přístroj, který nalezne využití v řadě oblastí: v elektronice, biologii, zoologii, klenotnictví a v dalších oborech. Tento mikroskop umožňuje pozorování v reálném čase na monitoru vašeho počítače a díky vestavěnému digitálnímu fotoaparátu o rozlišení 2 MPix můžete zároveň pořizovat kvalitní fotografie a videozáznamy.

Levenhuk DTX 720 WiFi je přenosný digitální mikroskop určený k pozorování neprůhledných objektů v odraženém světle. Tento přístroj je vybaven digitálním fotoaparátem o rozlišení 1 MPix. To znamená, že můžete ze svých pozorování pořizovat krásné snímky a videozáznamy. Jeho nízká hmotnost a kompaktní rozměry z něj činí dokonalý přístroj pro použití v exteriéru. Tento přístroj bude navíc ideální pro mladé lidi a všechny fanoušky moderních technologií, neboť jej lze přes bezdrátovou síť připojit k tabletům a mobilním telefonům se systémem iOS a Android. Musíme se přiznat, že na toto kompaktní, lehké a chytré zařízení jsme skutečně hrdí!

Již brzy se můžete těšit na další nové výrobky, proto zůstaňte na příjmu!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.