zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Zcela nový cenný přírůstek do rodiny výrobků značky Levenhuk

Zcela nový cenný přírůstek do rodiny výrobků značky Levenhuk

06.04.2015

Vážení zákazníci!

S radostí představujeme naši novou řadu triedrů - binokuláry Levenhuk Atom a Levenhuk Rainbow.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Atom jsou modely vysoké kvality, jež poslouží stejně skvěle při pozorování ve městě i v přírodě. Jejich špičková optika vyrobená z borosilikátového skla BK-7 zajišťuje křišťálově čistý, kontrastní a jasný pohled. Tyto triedry jsou mimořádně lehké a cenově dostupné. Získejte více informací o binokulárních dalekohledech Levenhuk Atom a prohlédněte si celý sortiment modelů představených na této stránce katalogu.

Další cenný přírůstek do našeho sortimentu výrobků - zářivá a veselá řada triedrů Levenhuk Rainbow. Tyto kvalitní binokulární dalekohledy jsou určeny pro osoby preferující aktivní životní styl. Jedná se o zcela vodotěsné modely, vybavené výkonnou optikou, proto garantují výjimečnou kvalitu výsledného obrazu. Triedry Levenhuk Rainbow jsou uznávané nejen pro svou kvalitní optiku a spolehlivou, efektivní funkci, ale i díky svému neotřele barevnému designu.

Dále bychom vás rádi informovali o tom, že se naše oblíbená řada teleskopů Levenhuk Skyline rozrostla o dva nové modely: Levenhuk Skyline 50х600 AZ a Levenhuk Skyline 60х700 AZ. Tyto modely jsou vynikající pro začínající astronomy, jsou totiž velmi kompaktní a snadno se používají. Nezapomeňte si prohlédnout naši inovovanou řadu Strike PLUS. Tato řada nejprodávanějších teleskopů určených pro amatérské astronomy se nyní může pochlubit dvěma zbrusu novými modely: Levenhuk Strike 100 PLUS a Levenhuk Strike 120 PLUS.

Doufáme, že si tyto nové výrobky oblíbíte stejně jako my - jsou totiž výsledkem našeho trvalého úsilí o rozšiřování nabízeného sortimentu o co nejkvalitnější výrobky, které při nákupu u nás uspokojí i vaše nejnáročnější požadavky. Přejeme vám skvělé nákupy na stránkách levenhuk.cz!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.