zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Garantované doručení do dvou dnů

Dárkové sady

S řešeními Levenhuk pro sváteční chvíle již nemusíte ztrácet čas běháním po obchodech a hledáním dárků pro své nejbližší. Na základě průzkumu potřeb našich zákazníků jsme vytvořili speciální dárkovou sadu, která obsahuje ty nejlepší dárky pro vaši rodinu a přátele, a to ke každé příležitosti. Řešení Levenhuk pro sváteční chvíle vám umožní nejen nakoupit dárky pro každého na jednom místě a pomocí pár kliknutí, ale zároveň i ušetřit až 20 % na nejlepších výrobcích značky Levenhuk.

Dárky pro maminku a dceru
 
-15%
+
=
4237,25 Kč vč. DPH
4985 Kč vč. DPH

Popis sestavy

Divadelní kukátko Levenhuk Broadway 325F (bílé, s LED svítilnou a řetízkem)

Bílé divadelní kukátko se zlatými prvky Levenhuk Broadway 325F naplňuje tradice a styl návštěvníků divadla z vyšší společnosti. Mléčně bílé tělo vykládané zlatem a kroucený řetízek v kombinaci černé se zlatou vzdává poctu kráse dávných časů. Přesto je toto divadelní kukátko praktickým a moderní nástrojem.


Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L PLUS Azure\Azur

Stylový, barevný, moderní mikroskop Levenhuk Rainbow 50L PLUS Azure\Azur je dokonalou volbou pro každou osobu, která se zajímá o mikrosvět – od školáka po laboranta. Tento mikroskop vám umožňuje pozorovat rostliny a živé mikroorganismy, porovnávat různé typy papíru a pozorovat řadu dalších zajímavostí! Široká škála zvětšení a kombinovaný systém osvětlení mikroskopu nabízí možnost zkoumat obrovské spektrum preparátů. A další nezpochybnitelnou předností tohoto modelu je jeho stylový, barevný design – na vašem pracovním stole se bude velice hezky vyjímat.

číst dále
Dárky pro prarodiče
 
-15%
+
=
3043 Kč vč. DPH
3580 Kč vč. DPH

Popis sestavy

Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 8x32

Široké zorné pole, zvětšení 8x, obraz vysoké kvality – s triedrem Levenhuk Karma PRO 8x32 bude vaše dobrodružství, ať se jedná o cestu do dálek nebo krátkou procházku v parku, naplněno jasnými barvami a úžasnými novými zážitky. Pokročilá optika tohoto modelu zajišťuje čistý a svěží obraz. Díky kompaktním rozměrům triedru si jej můžete vzít všude sebou, zatímco vodotěsný plášť umožňuje pozorování i za špatného počasí. Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 8x32 je určen zejména pro ty, kdo ocení vysokou kvalitu a spolehlivost.


Lupa Levenhuk Zeno 500 s LED osvětlením, 3,5x, 56 mm, kov

Levenhuk Zeno 500 je kompaktní a praktická lupa, která je užitečným pomocníkem v řadě situací: při čtení novin nebo studiu složitých rytin, pozorování hmyzu nebo vyšívání.

číst dále

Výrobky Levenhuk představují báječné originální dárky. Na této stránce jsme sestavili několik dárkových sad, abychom vám nabídli hotové řešení a inspiraci pro vaše vlastní nápady týkající se dárků. Můžete například vylepšit sadu „Dárky pro malého výzkumníka“ tím, že k ní přidáte dobrý dětský binokulár. Dokonce i naše nejúplnější dárková sada „Dárky pro celou rodinu“ může být ještě rozšířena. Sada již obsahuje model Strike 80 NG, nejlepší levný dalekohled značky Levenhuk, zcela nový digitální mikroskop z populární série Levenhuk Rainbow, a kvalitní triedr Levenhuk Sherman PRO 8x32, určený pro turistiku a cestování. Nebo můžete zkombinovat nějaké jiné výrobky a vytvořit si vlastní jedinečnou dárkovou sadu. Skutečně jde jen o vaši představivost – vytvořte si své vlastní sady a překvapte svou rodinu, přátele a kolegy vynikajícími dárky značky Levenhuk!