zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Jsme v plném provozu,
bez ohledu na COVID-19!

Dárkové sady

S řešeními Levenhuk pro sváteční chvíle již nemusíte ztrácet čas běháním po obchodech a hledáním dárků pro své nejbližší. Na základě průzkumu potřeb našich zákazníků jsme vytvořili speciální dárkovou sadu, která obsahuje ty nejlepší dárky pro vaši rodinu a přátele, a to ke každé příležitosti. Řešení Levenhuk pro sváteční chvíle vám umožní nejen nakoupit dárky pro každého na jednom místě a pomocí pár kliknutí, ale zároveň i ušetřit až 20 % na nejlepších výrobcích značky Levenhuk.

Dárky pro maminku a dceru
 
-15%
+
=
4237,25 Kč vč. DPH
4985 Kč vč. DPH

Popis sestavy

Divadelní kukátko Levenhuk Broadway 325F (bílé, s LED svítilnou a řetízkem)

Bílé divadelní kukátko se zlatými prvky Levenhuk Broadway 325F naplňuje tradice a styl návštěvníků divadla z vyšší společnosti. Mléčně bílé tělo vykládané zlatem a kroucený řetízek v kombinaci černé se zlatou vzdává poctu kráse dávných časů. Přesto je toto divadelní kukátko praktickým a moderní nástrojem.


Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L PLUS Azure\Azur

Stylový, barevný, moderní mikroskop Levenhuk Rainbow 50L PLUS Azure\Azur je dokonalou volbou pro každou osobu, která se zajímá o mikrosvět – od školáka po laboranta. Tento mikroskop vám umožňuje pozorovat rostliny a živé mikroorganismy, porovnávat různé typy papíru a pozorovat řadu dalších zajímavostí! Široká škála zvětšení a kombinovaný systém osvětlení mikroskopu nabízí možnost zkoumat obrovské spektrum preparátů. A další nezpochybnitelnou předností tohoto modelu je jeho stylový, barevný design – na vašem pracovním stole se bude velice hezky vyjímat.

číst dále

Výrobky Levenhuk představují báječné originální dárky. Na této stránce jsme sestavili několik dárkových sad, abychom vám nabídli hotové řešení a inspiraci pro vaše vlastní nápady týkající se dárků. Můžete například vylepšit sadu „Dárky pro malého výzkumníka“ tím, že k ní přidáte dobrý dětský binokulár. Dokonce i naše nejúplnější dárková sada „Dárky pro celou rodinu“ může být ještě rozšířena. Sada již obsahuje model Strike 80 NG, nejlepší levný dalekohled značky Levenhuk, zcela nový digitální mikroskop z populární série Levenhuk Rainbow, a kvalitní triedr Levenhuk Sherman PRO 8x32, určený pro turistiku a cestování. Nebo můžete zkombinovat nějaké jiné výrobky a vytvořit si vlastní jedinečnou dárkovou sadu. Skutečně jde jen o vaši představivost – vytvořte si své vlastní sady a překvapte svou rodinu, přátele a kolegy vynikajícími dárky značky Levenhuk!