zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz


Levenhuk.cz » Clanky » Jak zabavit děti doma

Jak zabavit děti doma


jak zabavit děti domaDnes, kdy jsou lidé téměř po celém světě nuceni žít v izolaci, se mnoho rodičů potýká s těžkou otázkou: „Jak doma zabavit děti během karantény?“ Zatímco školáci jsou část dne zaneprázdnění online výukou a úkoly, mladší děti vyžadují stálou pozornost. Rodiče, kteří pracují z domu, se tak ocitají v nezáviděníhodné situaci: když děti pobíhají po bytě, rodiče se nemůžou soustředit na práci a jsou ve stresu. Nabízíme řešení tohoto problému: existují způsoby, jak děti inteligentně zabavit, abyste na ně během karantény nemuseli neustále myslet.

Pro děti od tří do pěti let

Děti můžete nechat o samotě jenom s hračkami, které jsou bezpečné a snadno se používají. Proto mají rodiče v této kategorii omezený výběr. Jednou z možností je dětská lupa s plastovou optikou pro bezpečné používání, například Lupa s kompasem Levenhuk LabZZ MG1 nebo nádobka na hmyz Levenhuk LabZZ C1. Dítě vybavené tímto nástrojem jednoduše vyšlete na průzkum rozmanitého prostředí bytu. Vsadíme se, že získáte pár hodin bez starostí o to, jak dítě během karantény zabavit.

Pro děti od pěti do sedmi let

Dítě v tomto věku se zabaví mnohem snáz. Existují dvě řady optického vybavení, navržené speciálně pro děti: řada Levenhuk LabZZ a Bresser Junior. Jejich optika je vhodná i pro starší děti. Čemu byste měli věnovat pozornost na prvním místě?

  • Sada Bresser National Geographic pro průzkumníky sluneční soustavy. Jedná se o skvělou vzdělávací sadu pro děti starší šesti let, něco mezi omalovánkou a stavebnicí. Dítě si vyrábí model sluneční soustavy.
  • Astroplanetárium Levenhuk LabZZ SP10 nebo Astroplanetárium Bresser Junior. Vynikající způsob, jak proniknout do světa astronomie. Zaujme a poučí. Získané znalosti se budou hodit ve škole při probírání astronomie.
  • Kapesní mikroskop Bresser National Geographic 20–40x v sobě spojuje základní mikroskop a lupu. Zajišťuje dostačující zvětšení, umožňuje zkoumat plastické objekty a zahrnuje mikroskopická sklíčka připravená k použití. Osvědčí se v interiéru a v budoucnu také v exteriéru.

Pro děti starší sedmi let

Pokud máte dítě ve školním věku, prohlédněte si naše dětské mikroskopy a teleskopy. Nejde o hračky, ale o skutečné optické nástroje, které se můžou stát vstupní branou do světa amatérské vědy. Toto jsou nejzajímavější produkty pro chytrou zábavu dětí starších sedmi let z naší řady:

Pokud máte děti různého věku

Univerzální řešení neexistuje, ale nabízíme vám dvě možnosti. První z nich je Sada přenosných vysílaček Bresser National Geographic FM. Bude se hodit nejen během karantény, ale i po jejím skončení. Dá se používat v bytě, v domě i při vycházkách za město. A samozřejmě bychom rádi přilákali vaši pozornost ke zmíněným astroplanetáriím. Tato zařízení vám přinesou zábavu i poučení.

Pokud jste v tomto článku nenašli vyčerpávající odpověď na otázku, jak zabavit děti doma, neváhejte a kontaktujte naše prodavače. Najdou pro vás optimální řešení šité na míru vašim potřebám. Naši doručovatelé dodají všechny produkty až k vám domů. Zpříjemněte si období izolace zajímavými a poučnými činnostmi.

Podívejte se na speciální nabídky dostupné v naší online prodejně: k nákupu můžete dostat dárek!

Levenhuk
Duben 2020

Jakákoli reprodukce tohoto materiálu za účelem veřejné prezentace na libovolném nosiči informací a v jakémkoli formátu je zakázána. Na tento článek se můžete odvolávat formou aktivního odkazu na stránky levenhuk.cz.

Výrobce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění změnit ceny, sortiment a specifikace výrobků, případně ukončit jejich výrobu a prodej.