zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Partnerství

Partnerství

Levenhuk - obchodní značka, která si získala důvěru v USA, dodává kvalitní zvětšovací optické přístroje, jako jsou mikroskopy, binokulární dalekohledy, teleskopy, mikropreparáty pro mikroskopy, a také prostředky pro péči o optiku  a jiné příslušenství.

Již nyní je Levenhuk známou obchodní značkou, která se osvědčila jako výrobce vysoce jakostní zvětšovací optiky. V současné době se produkce společnosti vyváží do zemí jako Kanada, Austrálie, Nový Zéland.

Nabízíme tři programy spolupráce dle vašeho výběru:

 1. Staňte se naším skladovým prodejcem
  Usilujeme o rozšíření sítě našich partnerů a navrhujeme vám stát se obchodním zástupcem společnosti Levenhuk. Pro každého z partnerů vypracujeme nejvýhodnější varianty spolupráce. Jsme schopni Vám nabídnout: rabaty od 42% doporučené maloobchodní ceny, zkušební dodávku nejprodávanějších modelů, doručení našich výrobků na libovolné místo v Evropě.
 2. Staňte se naším partnerem
  Umístěte na své webové stránky naše články, recenze, banner nebo jinou inzerci! Kdykoli si návštěvník vašich webových stránek objedná a zakoupí výrobky značky Levenhuk, vy vždy získáte svou odměnu. Za každý prodaný výrobek značky Levenhuk získáte 20%.
 3. Program výhradního partnerství
  Nabízíme unikátní program pro společnosti, které se chtějí stát výhradními distributory výrobků Levenhuk v konkrétní zemi. Tento program je specifický tím, že probíhá výhradně na bázi ročních smluv a předpokládá, že Levenhuk a distribuční společnost splní řadu závazných podmínek. Chcete-li se stát naším výhradním distributorem, kontaktujte nás prosím: Kontaktní formulár.
 4. Staňte se naším prodejcem v systému zásilek „drop ship“
  Pokud by se společnost ráda stala naším prodejcem, ale nemá sklad, zvažte, zda se nestát jedním z našich přímých prodejců! Nabízíme příznivé podmínky spolupráce a neustále rostoucí síť partnerů po celém světě. Zjistěte více o výhodách a o tom, co může společnost získat jako náš přímý prodejce.

V případě, že pro vás nejsou výše uvedené podmínky uspokojivé, zašlete nám prosím svou vlastní nabídku spolupráce. Veškeré vaše návrhy a představy o možné spolupráci zvážíme.

Nemůžeme najít váš profil, zadejte prosím znovu své údaje. Pokud se domníváte, že jste tuto zprávu obdrželi omylem, obraťte se během běžných pracovních hodin na naše oddělení služeb zákazníkům nebo se kontaktujte helpdesk, kde se dozvíte další možnosti.
Jste na webu Levenhuk poprvé? Zaregistrovat
Zapomnìli jste své heslo? Klikněte zde