zavolejte nám +420 734-757-975
nebo kliknutím sem odešlete zprávu
Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz


Levenhuk.cz » Úhrada, doručení a vrácení


Způsoby úhrady:

Doručení

Doručení zboží a komunikaci se svými zákazníky věnujeme mimořádnou pozornost. Naši asistenti prodeje jsou stále připraveni odpovídat na vaše dotazy a objednané zboží bude dodáno velmi rychle - bez ohledu na to, kde žijete.

Metody doručení:

Cena dopravy zaleží na jejím druhu, způsobu platby a celkové výši objednávky. Doprava zdarma se aktivuje objednávkou nad 4000 Kč. Pro objenávky do 4000 Kč účtujeme cenu dopravy 99 Kč bez doběrečného.

Mezinárodní objednávky

Mezinárodní objednávky lze expedovat i z jiného mezinárodního skladu společnosti Levenhuk, přičemž poplatky za dopravu zůstávají beze změny. V takovém případě můžeme využívat jinou kurýrní službu nabízející obdobnou odhadovanou dobu doručení.

Zákazník je povinen uhradit veškeré případné clo a místní či jiné daně. Tyto částky mohou být od zákazníka inkasovány dopravcem při doručení. Společnost Levenhuk neodpovídá za žádné příslušné místní daně nebo celní poplatky vybírané v jakékoli jiné zemi než České republice.

Vrácení zboží:

Veškeré zboží lze do 14 dnů od zakoupení vrátit. Nejste-li se svým nákupem spokojeni, vraťte zboží v původním obalu a v nepoužitém stavu. Částka, kterou jste zaplatili za zboží, vám bude vrácena. Náklady na přepravu nejsou hrazeny.

Je-li důvodem vrácení vada na výrobku, máte nárok na náhradu nákladů na dopravu zboží zpět prodejci.

Přesné pokyny vás sdělíme na vyžádání. Pokud chcete zboží vrátit, kontaktujte nás.


Kontaktni formular