zavolejte nám +420 734-757-975
nebo kliknutím sem odešlete zprávu
Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

O společnosti

Levenhuk je významný americký výrobce optických přístrojů (mikroskopů, teleskopů, binokulárních, monokulárních a pozorovacích dalekohledů).Ústředí společnosti se nachází ve Spojených státech (Tampa), dále má jedenáct prodejních a zásobovacích poboček v USA, Kanadě a Evropě a výrobní závod v Číně.

Od svého vzniku v roce 2002 soustředila společnost Levenhuk svou pozornost na podzásobené trhy mimo USA, především v Kanadě a střední a východní Evropě, které nabízely velké příležitosti. Vzhledem k nedostatečné nabídce a cenové nestabilitě u většiny výrobků dostupných v té době na uvedených trzích byla primárním cílem společnosti Levenhuk propagace kvalitních optických přístrojů v těchto regionech. Značka Levenhuk využila příležitost a se svým zcela novým produktovým portfoliem obsadila volné místo na trhu a nastavila laťku ve výrobě optických přístrojů dostupných pro každého zákazníka. Úspěch, který z tohoto kroku vzešel, umožnil společnosti stát se respektovaným předním dodavatelem na trhu optických přístrojů s největším tržním podílem ve střední a východní Evropě.

V současné době Levenhuk přímo působí a má rozsáhlou síť prodejců v USA, Kanadě a Evropě (Holandsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Německo, Polsko, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie). Nyní můžete výrobky Levenhuk nakupovat i od našich autorizovaných dealerov v Indii a Malajsii. Mezi plány společnosti na další růst a rozšíření patří otevření regionálních poboček a rozvoj distribuční sítě v Jižní Americe a další expanze v Evropě.

Společnost disponuje širokou sítí dealerů a přidružených subjektů. V jejich řadách rádi uvítáme i vás.

Výrobky

Od samého vzniku naší společnosti jsme k designu výrobků přistupovali odpovědně a v tvůrčím duchu. V současnosti společnost navrhuje a vyrábí následující optické přístroje: mikroskopy, teleskopy a binokulární dalekohledy, včetně na trhu velmi úspěšné řady designové edice teleskopů a mikroskopů. Kromě nich společnost Levenhuk dále nabízí hotové preparáty k mikroskopům, hvězdné mapy, příslušenství k čištění optiky, studijní materiály o přírodních vědách.

Na všechny výrobky značky Levenhuk se poskytuje doživotní záruka pokrývající vady materiálu a provedení.

Prohlášení o duševním vlastnictví

Veškeré materiály uvedené na těchto webových stránkách (včetně obrázků, textů a html kódu) jsou chráněny zákony na ochranu duševního vlastnictví a není povoleno je reprodukovat, publikovat, distribuovat, přenášet, zobrazovat nebo jinak libovolným způsobem využívat bez předchozího výslovného písemného souhlasu společnosti Levenhuk Ltd. Citace libovolného materiálu je možná výhradně včetně odkazu na původní materiál. Publikace na internetu musí být opatřeny aktivním odkazem.

Názvy a logotypy Levenhuk a veškeré související obchodní názvy (včetně Levenhuk Art, Levenhuk Astro, Levenhuk Atom, Levenhuk Bino, Levenhuk Bino PLUS, Levenhuk Bino Ultra, Levenhuk Blaze, Levenhuk Blaze PLUS, Levenhuk Broadway, Levenhuk DTX, Levenhuk Energy, Levenhuk Energy PLUS, Levenhuk Karma, Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karma PRO, Levenhuk LabZZ, Levenhuk Monaco, Levenhuk Ra, Levenhuk Rainbow, Levenhuk Sherman, Levenhuk Sherman PLUS, Levenhuk Sherman PRO, Levenhuk Skyline, Levenhuk Skyline PLUS, Levenhuk Skyline PRO, Levenhuk SkyMatic, Levenhuk SkyMatic PRO, Levenhuk Strike NG, Levenhuk Strike PLUS, Levenhuk Strike PRO, Levenhuk Vegas, Levenhuk Wise, Levenhuk Wise PLUS, Levenhuk Zeno, Levenhuk Zongo) a další duševní vlastnictví jsou majetkem společnosti Levenhuk a nelze je používat bez předchozího výslovného písemného souhlasu společnosti.

Jiné ochranné známky a obchodní názvy uvedené na těchto webových stránkách jsou majetkem svých příslušných vlastníků.

Firma: Levenhuk Optics s.r.o.
Sídlo: Praha 5, Stodůlky, U dálnice 815/6, PSČ 155 00
Fakturační adresa: Praha 5, Stodůlky, U dálnice 815/6, PSČ 155 00
Identifikační údaje: IČO:242 04 668 , DIČ: CZ24204668

Telefon +420 734 757 975

Korespodenční adresa: Formanská 257, Praha 4, PSČ 140 00 (osobní návštěvy je nutné domluvit předem!)